Vítejte na aliančních stránkách Imperium Romanum
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Pravidla aliance

Pravidla aliance Imperium Romanum

Každý člen aliance by se těmito pravidly (spíše doporučenínými pokyny) měl řídit (vyjma V.I.P.), může se totiž stát, že se jednoho krásného dne ocitnou u bezaliančních hráčů.:)

Aktivita

 1. - Členové aliance musí být aktivní, čas strávený ve hře musí postačit na zapojení se do běžného dění aliance (sundávání, dobývání...)
 2. - Delší absenci musí hráč oznámit vůdci aliance + sdělit datum návratu
 3. - Každý hráč by se měl ráno před odchodem do školy (práce) přihlásit do hry a uschovat naquadah, vydělaný přes noc, do fondu (snižuje se riziko, že přijdete a velké častky naquadahu)
Fóra
 1. - Nezapomínejte, že vašim chováním na fórech prezentujete celou alianci, proto se chovejte slušně
 2. - Je zakázáno jakkoliv porušovat pravidla fór na aliačním fóru (přehnaně vůlgární jedinci mohou být za takovéto chování vyhozeni z aliance)
 3. - Je zakázáno psát na jakémkoliv fóru kromě aliančního, důležité informace ohledně aliance (stav fondu, AP...), které by mohly uškodit postavení aliance
 4. - NA FÓRECH SE CHOVÁME SLUŠNĚ A KDO NEUMÍ PSÁT, AŤ TAM RADĚJI ANI NECHODÍ!
Útočení
 1. - Členové aliance se musí zapojovat do útoků proti nepřátelským aliancím, s kterými máme válku
 2. - V případě, že se najde nepřátelský hráč, jenž se bude chovat vůči členům aliance nebo alianci samotné vulgárně a bude vyhrožovat (pomstou, sundáním, zbitím...), takovýto hráč bude nahlášen vůdci, následně vůdcem ohlášen v referendu a v tu chvíli se všichni online hráči budou věnovat pouze tomuto hráči (samozřejmě, že se mu budou věnovat útoky :))
 3. - Členové aliance by se měli dostavovat na předem vyhlášené utočné akce
Neútočení
 1. - Po celý věk nesmí členové aliance útočit proti hráčům, se kterými jsme ve vztahu neutrálním, či přátelském. Seznam aliancí a hráčů se bude  každý věk aktualizovat (někdy i během věku) - viz. v bodu Neútočit na aliance a Neútočit na hráče.
 2. - Členové aliance přestanou útočit na hráče či alianci, kteří budou napsáni v referendu. Doba neútočení je většinou dočastná a vztahuje se na dobu trvání války.
Referenda
 1. - Jestliže při přihlášení bude na hlavní stránce upozornění na nové alianční referendum, hráč je povinen nejdříve shlédnout nové referendum, teprve pak se může věnovat hře (v referendu může být informace o neútočení, takže při nepřečtení by jste mohli zaútočit na alianci, s kterou se už neválčí a mohli tak poškodit alianci).
Neútočit na aliance

- viz. alianční fórum
  Neútočit na hráče

  - viz. alianční fórum
   
  Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
  Name
  Email
  Comment
  Or visit this link or this one