Vítejte na aliančních stránkách Imperium Romanum
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Chrám slávy

V této sekci naleznete ,,hrdiny,, aliance. Hráče, kteří významně přispěli k pozvednutí aliance, kteří dosáhli skvělých výsledků a nebo hráči, jenž vykonali nebo konají něco pro hru a jsme na ně pyšní. Opak této rubriky, kde by jste našli hadebné lidi vytvářet zatím nebuddeme protože by byla prázdná a věřím že by se do ní ještě dlouhou dobu nenapsala ani řádka.

Kožy

Kožy byl členem Imperium Romanum v 11. věku. Po delší herní pauze se vrátil do SGO zasaženého změnami. Neznal neutronium (no to vlastně my všichni), nehrál aktivně, když se vytvořily nové typy planet.Již v prvních dnech se držel mezi prvními hráči podle počtu planet. Aktivně sbíral stále nové a nové planety a farmařil (žádné astíky a šmejdy). Měl nakročeno ke skvělému závěru věku, boužel se smazal s počtem planet více jak 500. Rychle si zvykl na změny a ukázal všem, co dokáže. Za jeho působení v alianci se Imperium Romanum drželo na 2. příčce v počtu planet a překonali jsme historickou hranici 1000 planet. V alianci byl hlavním dimplomatem, jelikož většinu konflliktů řešil práve on. Po tom co se smazal aliance upadala až se nakonec zcela rozpadla. Věk, kdy jsem ho měl v alianci byl nejúžasnější a nejskvělejší čas na SGO a dosáhli jsme největších úspěchů, které už jen těžce překonáme. Navždy bude jedním z nejvýznamnějších hráčů, kteří prošli aliancí.

Good_man

V alianci strávil skoro 2 věky. Poprvé k nám přišel v 10. věku, kdy se nám uvolnilo místo a potřebovali jsme ho zaplnit. Nebyl to nějaký luxusní sběrač planet se stovkami milionů naquadahu denně. Za to to byl čestný hráč (teď už jen čestný admin :D), který se vyznal v programování (a stále vyzná). Třeba sekce cestování bránou máme jen díky němu. Doufám, že jako admin nám snad brzy zpestří hru, jak novými funkcemi, tak grafickými úpravami. GL goodmánku :).

Chalda

Chalda byl členem aliance jen párkrát, i tam toho dost dokázal. Zde na této stránce je umístěn především proto, že se s ním vždycky skvěle hrálo a v době nejhorší se ujal aliance, aby ji zase postavil na nohy. Jestli si na to už nevzpomíná, to nevím, ale já na to nezapomenu. Právě, když se ujal na týden aliance, to byl ten věk kdy jsme obsadili skvělé 4. místo na planety, nebýt něj, aliance by se nezachovala do konce věku a nikdy by jsme tohoto výsledku nedosáhli. Díky Chaldo a doufám, že někdy v budoucnu se opět vrátíš :)
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one