Vítejte na aliančních stránkách Imperium Romanum
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Alianční dění - 13. věk
Motto aliance 13.věk

Když tma vládne nebesům...
Když naděje vzplála jako plamen...
Když poslední vojska vytáhla doboje...
Když přátelství zvítězilo nad nepřátelstvím...
Když dobro přemohlo temnotu...

...ImperiumRomanum...
Aliance byla založena již druhý den věku. Původní složení se začalo rozpadat asi před týdnem (dnes je 25.9.2009). V úterý došlo k definitivnímu odchodu většiny členů. Zbyl jsem jen já (Marty92) a Ivanekk. Dnes ráno s námi byl ještě Rogur, ten se však rozhodl změnit svou cestu pro tento věk. Válka s Takedou zapřičinila náš rozpad, bohužel i zkažený věk. Budeme se však i nadále snažit získat si hezčí postavení v planetách.

18:41:59 14.09. TAKEDA ImperiumRomanum 123:82

Původní složení aliance:
- Marty92
- Ivanekk
- YKSMORDS
- Jackins
- Rogur
- M@x@c
- HerCuleS

Již od začátku jsme se potýkali s vysokou neaktivitou. Bez aktivity nešly vést slušné war na úrovni, strategie zde také kolabovala, protože jeden hráč toho zas tak moc nezmůže. Členům aliance děkuji za spolupráci a snad někdy v budoucnu se zase potkáme, už v lepším stavu a zase aktivní, jako minulý věk.
11. 10. 2009
Před pár dny jsem se konečně dostal k internetu, od nějž sem byl odpojen nekonečných 12 dní. V době mé neaktivity si nic moc zásadního nestalo, jen sem přišel o fůru naquadahu a nějaké planety protože jsem se nemohl zmrazit včas. Do konce věku se budeme snažit trochu zlepšit naše výsledky.
24. 10. 2009
Sněhová kalamita, která postihla zemi měla vliv i na hru :D. Byl jsem totiž několik dní bez elektřiny, což ještě zhoršilo již tak špatnou situaci v alianci. Po přihlášení jsem pak zjistil, že jsem v alianci sám a ještě ten den byla aliance smazána. Založil jsem hned novou stejnoujmennou alianci. Od té doby jsme neměli žádnou "skutečnou" war. Dnes jsme krátkodobě přepli na Renovaci, brzy zase přepnem na Válku. Plánujeme vyhlásit několik válek a nabrat trochu planet.
6. 11. 2009 - Konec věku
Do konce věku jsme již neměli žádnou obtížnější válku. Spíše přátelské war jen tak pro radost. Věk hodnotit nebudu, dlouhou dobu jsem byl bez přístupu na internet a podle toho vypadala hra. Děkuji všem, kteří se tento věk nějak podíleli na fungování aliance. Příští věk se navracím do Cavie. Vítám tuto příležitost jako možnost odpočinku od problémů kolem aliance. Svolení založit Imperium Romanum či Limes Romanum má od nynejška hráč Ivanekk, během dalšího věku možná po domluvě i jiní lidé.

By Marty92
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one